g
 
Apie mus

Grindų betonuotojų  brigada Šiauliuose pradėjo savo veiklą 2007 metais. Šiai dienai mūsų darbo praktikoje esame išbetonavę daugiau kaip 800 individualių namų, Šiaulių, Mažeikių, Radviliškio, Pakruojo rajonuose.

Grindis betonuojam pagal naujausią vokiečių firmos ,,Putzmeister" technologiją  gyvenamosiose patalpose, sandėliuose ir garažuose. Moderni šiuolaikinė įranga, progresyvios technologijos bei naujausios medžiagos suteikia galimybę greitai ir kokybiškai atlikti darbus.

Vokiečių firmos ,,Putzmeister Mixokret" mobiliosios mašinos pagamintas betonas aikštelėje paduodamas į darbo vietą, todėl betonas yra pigesnis už betono mišinį pagaminta mazge ir išsaugo visas geriausias savybes. Technologija išsiskiria trumpu pasiruošimu darbui ir betonavimo darbų atlikimu per minimaliai trumpą laiką. Išlietas betonas užtrinamas elektrinėmis glaistyklėmis. Galutinis rezultatas - grindų paviršius gaunamas lygus, paruoštas dengti kitais dangų sluoksniais. Betonuoti galime netgi ten kur negali privažiuoti jokia kita mašina, betonas lanksčiomis žarnomis gali būti tiekiamas į 80 metrų aukštį ir 150 metrų žemės paviršium.

Taip pat ruošiame pagrindus grindų betonavimui:tankiname smelį vibroplokšte,klojame hidroizoliacines,šiltinamasias medžiagas.

Galim pasiūlyt ir epoksidinę grindų dangą,kuria yra padengiama betoninės grindys garazuose,sandėliuose,autoservisuose.Tokios betoninės grindys yra labai praktiškos,ilgalaikio naudojimo,atsparios susidevėjimui.